Ook 100 euro winnen? Heb jij ergens nog een mooie, gekke en/of opmerkelijke foto die de moeite waard is om gepubliceerd te worden? Stuur heb dan op naar ons op via onderstaand formulier.
Ouderwets opsturen mag ook naar Bigtwin Magazine, Korte Noorderweg 29, 1221 NA Hilversum.
Een digitale foto dient minimaal 500kb te zijn (ongeveer A4) en zet erbij waarom, waar en wanneer de foto is genomen. Wij belonen iedere Hot Shot foto van de maand met 100 euro! Dus, kom op met die foto’s!
Deze maand:

Onderweg naar Open House, American Lifestyle Zwijndrecht.

Roadtrip met m’n broer op de ’41 Knuckle en ik op de ’42 WLA. Tussenstop bij het standbeeld van Normaal in de Achterhoek. Mooie motoren en leuke foto! Goed voor € 100,-. Gefeliciteerd met je prijs!

Met de motor naar Griekenland (Igoumenitsa) met vaste Super Rally bende. Het was weer een top treffen!

Mijn oude Night Rod Special in 2018 voor Kasteel Henkenshage in mijn geboorteplaats Sint-Oedenrode. De Harley is helaas niet meer in mijn bezit, maar ooit komt er weer een!

In juli 2018 heb ik de European Posse Ride gereden van Praag naar Bilbao. Foto is gemaakt op de terugreis, met mijn lief en bagage achterop, bij een hotelletje in Mimizan in Frankrijk.

Mijn twee zoons op mijn Road King, op een mooie dag in mei.

Op mijn Softail Slim S op de Stelvio, september 2021.

Bij een FLSTS Springer bestaat er nooit zoiets als ‘teveel’ franjes, nietwaar?

Dit ben ik met mijn maat Friso van Langerak tijdens de Distinguished Gentleman’s Ride 2023 in Dodewaard.

Andries met zijn Harley-Davidson tussen de tulpen in de Flevopolder. Even een dagje rondtoeren en al het moois aanschouwen.